Wzrasta aktywność słoneczna, trzy rozbłyski klasy M z nowego regionu

Kategorie: 

Źródło:

Zgodnie z naszymi przewidywaniami rośnie aktywność słoneczna aktywny region oznaczony numerem 2002 wygenerował dzisiaj trzy flary klasy M Region 2002 pojawił się po wschodniej stronie tarczy słonecznej i dzisiaj wygenerował już trzy rozblyski klasy M odpowiednio M1.4 M1.0 oraz M1.0.

 

Ponadto około dziesięciu klasy C. Region przybiera na sile oraz powiększa swój obszar aktualnie posiada strukturę magnetyczną beta-gamma ale szybko może otrzymać beta-gamma-delta. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin również na wschodzie nad równikiem pojawi się nowy region który jest bardzo aktywny po drugiej stronie naszej gwiazdy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Michal93

Ten region, co strzelił

Ten region, co strzelił rozbłyskiem klasy X to od kilku dni jest  spokojny może się aktywować po naszej stronie. Dzisiaj grupa plam 2002 spokojna. Zresztą ostatnio bardzo szybko plamy rosną i to oznaka drugie maksimum w tym cyklu.

0
0
Portret użytkownika Michal93

Do tej pory już 6 rozbłysków

Do tej pory już 6 rozbłysków klasy M z grupy plam 2002. Dzisaj była M-ka z grupy plam 1991, która się schowała i M 3.5 z 1996. Do tego jakieś 27 klasy C, a grupa 2002 ma pole magnetyczne beta-gamma-delta od niedzieli. 

0
0
Portret użytkownika Anakin

Zgadza się i wciąż rośnie

Zgadza się i wciąż rośnie zarówno potencjał jak i rozmiar tego regionu. Z przyczyn nie zależnych o de mnie artykuły w tym tygodniu są rzadziej bo o tej M-ce z 1996 jest ale z telefonu nie mogę dodawać zdjęć. Za kilka godzin pojawi się na wschodzie region który pod tygodnia po drugiej stronie Słońca strzelał X-sami a w tym momencie rozbłysk klasy M 2.6

0
0

"Honor to nagroda głupców, Chwała nie przyda się martwym"

Skomentuj